Az igazságtalan élethelyzet eredője

Az igazságtalan élethelyzet eredője

A munkahelyemről felhívtak a kollégáim miután hazaérkeztem, hogy gondjuk van a rádiós hálózattal és a főnökünk azt mondta, én nyúltam bele a rendszerbe és miattam van a probléma. Nagyon meglepődtem, de nem szóltam semmit, mert tudomásom szerint a főnököm csinálta meg rosszul a feladatot. Csak az járt a gondolatomban, hogy megnézem magas rezgésszinten meditációban, mit üzen nekem ez az élethelyzet.

Felemeltem a rezgésszintem, hogy a minden dolgok harmadik aspektusán, a valóság olvasatán, a lélek-szellem magas tudatán meglássam, miért keveredek bele olyan dologba, amit nem én csináltam.
Megnyílt 10 éves korom, ahol az összpontosítás, odafigyelés helyett, a külsőmmel és a nemiségemmel voltam elfoglalva. Ahogy oldottam árnyék-én tulajdonságaimat a félelmet megváltó magenta energiában, megéreztem a kötelességtudatot és a felelősségem a tanulás felé.
Majd az oldások mentén megláttam azt az előző életemet, ahol örömlány voltam, ezzel megnyíltak bennem a kéjvágy és a szexualitással kapcsolatos érzések, képek. A kínzó kéj érzését folyamatosan engedtem a magentába és közben erősen fókuszáltam lelkem magjára. Kértem Felsőbb Énem, nyissa bennem az őszinteséget, úgy éreztem, nem tudok fókuszban maradni, annyira erős volt a kéj érzése. Megéreztem a szexualitásommal összekapcsolódott árnyék-én tulajdonságaimat, mint a felsőbbrendűség, lenézés, szadizmus, kihasználása másoknak, hatalom a másik ember felett, a férfiakat behálózó energia a pénzük megszerzésére, undor, utálat, stb. Árnyék-én tulajdonságaim az alkímia által átalakultak tiszta energiákká.

A szívemben elindult a szeretet áramlása, a szívcsakrámból a gyökércsakrámba és onnan visszaáramlott a szívcsakrámba. Ez a körforgás folyamatossá vált és a szeretet érzésével megnyílt a szerelem és az egymásmellé rendeltség érzése is. Energetikailag megláttam a férfi részemnek nemiszervét, melyet átjárt a tiszta szeretetérzés és a fény, megéreztem magamban a teremtő erőt, a lágy, finom, védelmező, odafigyelő férfi énemet, amivel eggyé vált a női mivoltom és ezzel párhuzamban nyílt bennem a befogadás, lágyság, puhaság és a kiteljesedő szeretet, szerelem állapota. Eggyé váltam a szívcsakrámban a női és férfi fényminőségemmel. Éreztem a szívem dobogását, a szerelem és a gyönyör állapotát, éreztem a letisztult férfi és női minőségem eggyé válását. Talpamon keresztül felfelé, az egész testemet átjárta a finoman rezgő, lágy energia. Majd egy arany rózsafej a gyökércsakrámtól a koronacsakrámig felemelkedett, és ott, mint egy fényeső bevonta a testemet. Ez háromszor ismétlődött meg és végig éreztem, ahogy testem sejtjeit, agyam receptorait, lelkemet, aurámat átjárja a szerelem, a gyönyör állapota.

Az alkímia után egy órával, felhívott a főnököm és tisztelettel, az egymásmellé rendeltség érzésével mondta: „Elrontottam valamit.”  Arra kért, hívjam fel bármikor telefonon, ha úgy érzem hibázik, így meg tudjuk előzni a problémát.

A szeretet, az együttérzés, a hála érzései jártak át, örömmel tudatosult bennem, hogy az oldás, az alkímia ismét visszaigazolást nyert a fizikai síkon, hogy működik a Teremtő Önismeret! 

<< Előző sztori
Összes sztori
Következő sztori >>
Sütiket és más technológiát használunk a weboldal működéséhez, statisztikához, a tartalmak és hirdetések, ajánlatok személyre szabásához, és az így gyűjtött adatok média-, hirdető- és elemző partnereinkkel történő megosztásához. Partnereink ezeket kombinálhatják más adatokkal is. Az Elfogadás gombra kattintással hozzájárulsz mindezekhez. A hozzájárulásod tartalmát a További lehetőségek gomb alatt állíthatod be. Adatkezelési Nyilatkozat